Vaše finanční oddělení na míru

a odborník na ekonomické, účetní i administrativní poradenství

Firma s obratem 600 milionů, 400 zaměstnanci a 67 pobočkami: "Po analýze jsme nastavili kontroling, reporting, zjednodušili procesy, outsourcovali některé činnosti, pomohli najít investora a dnes firmu finančně řídíme"

Používáme nejmodernější, profesionální účetní systém pro online přehled o stavu Vaší firmy

Jak pracujeme

S klienty řešíme vše od účetnictví a administrace, až po finanční řízení firmy.

Firma s doklady v krabici

Krabice plná faktur, účtenek a jiných dokladů - i tak dnes vypadá běžná forma spolupráce mezi účetní firmou a klientem. Chcete svůj styl práce změnit?

Finanční řízení a modernizace procesů

Připadá vám, že agenda firmy nefunguje optimálně a že musí existovat způsob, jak ji dělat lépe? Pro nás lépe znamená jednodušeji a efektivně.  Jak postupujeme?

Back office, all in!

Existuje řada firemních procesů, které jsou na pomezí zodpovědnosti jednotlivých týmů. Často tyto úkony zastřešuje asistentka, případně office manažerka. Co když ale nikdo takový ve firmě není? 

Insolvenční řízení

Při našich zakázkách řešíme velmi rozličná zadání. Insolvenční řízení a následné zablokování bankovního financovánín může skončit i bankrotem úplně zdravého podniku. Na co se soustředit?

Pomáháme firmám měřit a zvyšovat jejich výkonnost a hodnotu

Profid tým

Mladý, akční tým - více než 20 let zkušeností

David Jelen

Zakládající partner

David svůj profesní život rozdělil mezi poradenské činnosti v oboru účetnictví a praxi ve finančním řízení. Pomáhá koučovat a mentorovat tým Profidu v dalším rozvoji.

Kateřina Jelenová

Zakládající partner

Dříve řídila hlavní účetní a pomáhala jim k růstu. V současnosti se věnuje primárně nastavení týmu, spolupráci s klienty a funguje jako hlavní správce našeho účetního programu ESO9. 

Jindra Předotová

Partner

Uplatňuje své mezinárodní zkušenosti daňové poradkyně, znalosti o finančním řízení a investování. Jindra má v Profidu na starosti finanční řízení, daňové poradenství a speciální projekty. 

Barbora Šteglová

Partner

Bára nastoupila do Profidu jako junior účetní, ale díky svým skvělým organizačním a komunikačním schopnostem brzy pokročila až na pozici partnera. 

Monika Abrahamová

Partner

Monika je srdcem i duší účetní, specializuje se na složitější účetní případy a v rámci Profidu působí jako lektorka a hlavní strážce pro legislativní novinky.

Marek Kubíček

Partner

Nad rámec běžné správy přidělených klientů se Marek věnuje zejména pokročilému nastavování zpracování účetních operací a automatizaci procesů.

Víte, jak si vede Vaše firma?

Mám zájem o konzultaci situace ve firmě

Zanechte nám kontakt. Co nejdříve se Vám ozveme.