Služby profid techbox můžete využívat nezávisle na službách finanční správy a účetnictví společnosti profid.

Nejdříve se rozhodněte, jestli:
  • chcete používat vlastní systémy,
  • nebo profid toolbox.
Poté si zvolte, zda:
  • pracovní postupy a systémy nastavíte podle svého,
  • necháte to na nás,
  • nebo budete chtít při nastavování využít naši pomoc a podporu.

Zhodnotíme důležitost všech procesů a jejich účinnost. Jednoduchá zlepšení procesů (skript, pracovní postupy, integraci nebo třeba výkazy z Excelu) nastavíme tak, abychom vám ušetřili čas a zvýšili efektivitu.

 

Náš tým má zušenosti s administrativními a finančními procesy i s vývojem systémů z pohledu manažerského rozhraní, které můžete vnimat jako „lepidlo“ spojující specialisty a softwarové nástroje. Naše služba umožňuje integraci úkolů, které vypadají prostě a snadně, ale ke kterým k jejich provedení nemáte v interním týmu potřebné dovednosti. Občas vám může chybět širší pohled na celý proces, takže hrozí, že implementace nebude úspěšná a vy budete zklamaní z výsledku.

Pokud máte svůj software, připojíme se k němu a budeme pracovat s již existujícími dokumenty. Máme zkušenosti se systémy Helios, Pohoda, flexibee, Premier, Microsoft Dynamics a dalšími, které používaj naši zákazníci jako Novák Maso, Forum Karlín, KRD, Magnas, MPower, Henceforth, Sunnysoft nebo Tatum. Na začátku i v průběhu spolupráce vám doporučíme možné optimalizační kroky, které hodnotu naší spolupráce výrazně zvýší.

Jestli stále přemýšlíte, jak nastavit spolupráci nebo vám stávající účetní program plně nevyhovuje, máme pro vás jednoduché řešení – licencovaný software profid od profid techbox. Jeho součástí jsou licence na:

  • účetní software ESO9, který lze přizpůsobit vašim potřebám,
  • modul mzdového softwaru,
  • zákaznický portál INSIO (kontrolní seznam, výkaz práce) včetně klientské platformy a helpdesku,
  • virtuální server se zabezpečeným přístupem VPN.

profid techbox je společným počinem společností ProFid s.r.o. a ESO9 international a.s. S profid techbox získáte flexibilní službu i průběžnou podporu systémů a technologií, od návrhu po provoz. Vždy pracujeme s nejmodernějšími technologiemi tak, aby vaše finance a administrativa pracovaly pro vás.

S ESO9 plně pokryjeme specifické potřeby vaší společnosti a vytvoříme zcela individuální řešení zahrnující nové aktivity, administrativu a funkce.

Součástí implementace ESO9 může být i úprava šablon a typů používaných dokumentů nebo formulářů, rozsahu a způsobu prováděných činností, názvosloví datových položek, ale také změna designu systému uživatelského rozhraní.

Sejděme se

info@profid.cz
+420 722 293 475

Prvního pluku 320/17
180 00 Praha 8