Tým

David Jelen

zakládající partner

David svůj profesní život rozdělil mezi poradenské činnosti v oboru účetnictví a praxi ve finančním řízení (developerské projekty, ale i výrobní podniky či retailová obchodní síť). Ve své práci klade důraz na rozumné nastavení. Slovem "rozumné" označuje vše, co umožní získat kvalitní informace, nezahltí firmu zbytečným papírováním a neohrozí ji při jednání s daňovou správou, případně bankami nebo investory. 

Jeho zkušenosti sahají od zpracování účetnictví a reportingu pro velké firmy (Lidl, Westinghouse, Universal Pictures) přes finanční management (Hotel Jalta, Jihočeské papírny, Logistické areály P3 Parks CZ&SK, NOVÁK maso uzeniny) až po realizaci finančních projektů (akvizice projektu P3 Parks D11, vstup investora do společnosti Techo, interní reorganizace Vysoké školy finanční a správní, bankovní financování akvírovaného nemovitostního portfolia v Rumunsku a Polsku). David v současné době působí jako finanční ředitel skupiny Neovize a pomáhá koučovat a mentorovat tým Profidu v dalším rozvoji.

Kateřina Jelenová

zakládající partner

Katka od ukončení studií na České zemědělské univerzitě pracuje s Davidem právě v Profidu. Věnovala se vedení účetnictví a mzdové agendy pro klienty a také nastavení a řízení týmu juniorních kolegů. Dále řídila hlavní účetní a pomáhala jim k růstu. V současnosti se Katka věnuje primárně nastavení týmu a spolupráci s klienty a funguje jako hlavní správce našeho účetního programu ESO9.

Jindra Předotová

partner

Jindra je daňová poradkyně a dokončuje kvalifikaci ACCA. Svou kariéru začala v Deloitte v oddělení fúzí a akvizic a následně pokračovala v lucemburské pobočce Deloitte, kde se věnovala zejména daňovému nastavení v rámci holdingových struktur. Její zvědavost ji vždy táhla k podnikání a konkrétním projektům, a tak následně pokračovala v HB Reavis, kde uplatňovala své zkušenosti daňové poradkyně a postupně si rozšiřovala znalosti o finanční řízení a investování. Jindra má v Profidu na starosti finanční řízení, daňové poradenství a speciální projekty.

Monika Abrahamová

partner

Monika je srdcem i duší účetní, specializuje se na složitější účetní případy a v rámci Profidu působí jako lektorka a hlavní strážce pro legislativní novinky. Se svým týmem zpracovává agendu přidělených klientů.

Marek Kubíček

partner

Marek se vypracoval na pozici senior účetního ve společnosti Flow East, čemuž předcházela praxe ve firmě Accenture. Nad rámec běžné správy přidělených klientů se Marek věnuje zejména pokročilému nastavování zpracování účetních operací a automatizaci procesů.

Barbora Šteglová

partner

Bára nastoupila do Profidu jako junior účetní, ale díky svým skvělým organizačním a komunikačním schopnostem brzy pokročila až na pozici partnera. Bára se svým týmem zpracovává agendu přidělených klientů, hodně času věnuje právě organizačnímu nastavení a postupům práce tak, aby spolupráce byla co nejefektivnější a systematická.

Eva Čeřovská

mzdová účetní

Eva se již v době, kdy se věnovala humanitním studiím na Univerzitě Karlově, začala angažovat v neziskovém sektoru, kde pracovala 10 let. Své organizační schopnosti naplno uplatnila při vedení obecně prospěšné společnosti poskytující sociální služby v regionu Praha-východ. Evě je blízká práce s lidmi a mzdové účetnictví má v krvi. Se svým týmem se proto stará o zpracování mezd všech našich klientů. Její klidná povaha z ní dělá skvělého partnera pro řešení jakýchkoliv záležitostí týkajících se zaměstnaneckých poměrů.

Petra Lohrová

účetní

Petra pomáhá připravovat k podklady pro stálé klienty a zároveň zastřešuje interní administrativu v Profid týmu. 

Svou pečlivostí tak poskytuje skvělou podporu v jednotlivých zakázkách. 

Martina Vojáčková

účetní

Martina má na starosti větší klienty, kdy na denní bázi komunikuje s týmem, průběžně řeší běžnou účetní agendu a zároveň skvěle zvládá ad hoc nestandardní úkoly. Má zkušenosti z trhu s nemovitostmi a má velký přesah do interních procesů firem.  

Tatiana Gudková

junior účetní

Tatiana v současné době studuje podnikové finance na Vysoké škole ekonomické a ve volném čase pracuje na poloviční úvazek v Profidu.

Chi Leová

junior účetní

Chi jako junior účetní částečně pokrývá i mzdové služby a na zakázkách kombinuje analytické dovednosti s efektivní a zodpovědnou komunikací. Často pomáhá u našich klientů přímo v jejich interních týmech.

Eliška Straková

junior účetní

Eliška s Profidem spolupracuje na částečný úvazek už delší dobu. Pomáhá zpracovávat jak podklady pro stálé klienty, tak v rámci kapacitní podpory i podklady kohokoliv z týmu. Všichni se těšíme, až Eliška dostuduje a stane se plnohodnotnou součástí naší firmy.

Vojtěch Pukanecz

junior účetní

Vojta se věnuje zejména zpracování agendy našich větších klientů. Zkušenosti z Equa Bank mu pomáhají proklestit si cestičku i ve větších organizacích. Velmi vhodně doplňuje v tandemu Báru Šteglovou.