Tým

David Jelen

Managing Partner

David svůj profesní život rozdělil mezi poradenské činnosti v oboru účetnictví a praxi ve finančním řízení (developerské projekty, ale i výrobní podniky či retailová obchodní síť). Ve své práci klade důraz na rozumné nastavení. Slovem "rozumné" označuje vše, co umožní získat kvalitní informace, nezahltí firmu zbytečným papírováním a neohrozí ji při jednání s daňovou správou, případně bankami nebo investory. 

Jeho zkušenosti sahají od zpracování účetnictví a reportingu pro velké firmy (Lidl, Westinghouse, Universal Pictures) přes finanční management (Hotel Jalta, Jihočeské papírny, Logistické areály P3 Parks CZ&SK, NOVÁK maso uzeniny) až po realizaci finančních projektů (akvizice projektu P3 Parks D11, vstup investora do společnosti Techo, interní reorganizace Vysoké školy finanční a správní, bankovní financování akvírovaného nemovitostního portfolia v Rumunsku a Polsku). David v současné době působí jako finanční ředitel skupiny Neovize a pomáhá koučovat a mentorovat tým Profidu v dalším rozvoji.

Kateřina Jelenová

Partner

Katka od ukončení studií na České zemědělské univerzitě pracuje s Davidem právě v Profidu. Věnovala se vedení účetnictví a mzdové agendy pro klienty a také nastavení a řízení týmu juniorních kolegů. Dále řídila hlavní účetní a pomáhala jim k růstu. V současnosti se Katka věnuje primárně nastavení týmu a spolupráci s klienty a funguje jako hlavní správce našeho účetního programu ESO9.

Jindra Předotová

Partner

Jindra je daňová poradkyně a dokončuje kvalifikaci ACCA. Svou kariéru začala v Deloitte v oddělení fúzí a akvizic a následně pokračovala v lucemburské pobočce Deloitte, kde se věnovala zejména daňovému nastavení v rámci holdingových struktur. Její zvědavost ji vždy táhla k podnikání a konkrétním projektům, a tak následně pokračovala v HB Reavis, kde uplatňovala své zkušenosti daňové poradkyně a postupně si rozšiřovala znalosti o finanční řízení a investování. Jindra má v Profidu na starosti finanční řízení, daňové poradenství a speciální projekty.

Monika Abrahamová

Partner

Monika je srdcem i duší účetní, specializuje se na složitější účetní případy a v rámci Profidu působí jako lektorka a hlavní strážce pro legislativní novinky. Se svým týmem zpracovává agendu přidělených klientů.

Marek Kubíček

Consultant

Marek se vypracoval na pozici senior účetního ve společnosti Flow East, čemuž předcházela praxe ve firmě Accenture. Nad rámec běžné správy přidělených klientů se Marek věnuje zejména pokročilému nastavování zpracování účetních operací a automatizaci procesů.

Barbora Šteglová

Partner

Bára nastoupila do Profidu jako junior účetní, ale díky svým skvělým organizačním a komunikačním schopnostem brzy pokročila až na pozici partnera. Bára se svým týmem zpracovává agendu přidělených klientů, hodně času věnuje právě organizačnímu nastavení a postupům práce tak, aby spolupráce byla co nejefektivnější a systematická.

Petra Svobodová

Consultant

Petra pracovala 14 let jako finanční účetní v České pojišťovně a.s., poté se rozhodla získat zkušenosti v dalším oboru - 3 roky se věnovala vedení projektů v KNO Česko s.r.o., kde se zaměřila především na firemní vzdělávání soft skills a mystery shopping pro korporátní společnosti. Posléze se vrátila k původnímu oboru a po rozšíření kvalifikace se specializovala na mzdové účetnictví ve společnosti Latecoere CZ. V roce 2020 se připojila k Profidu a s sebou přinesla velmi pokročilou mzdovou expertízu. Nyní velmi pečlivě a zodpovědně vede mzdové oddělení a pomáhá při nastavování nových mzdových zakázek a odborných nestandardních dotazů.

Eva Čeřovská

Consultant

Eva se již v době, kdy se věnovala humanitním studiím na Univerzitě Karlově, začala angažovat v neziskovém sektoru, kde pracovala 10 let. Své organizační schopnosti naplno uplatnila při vedení obecně prospěšné společnosti poskytující sociální služby v regionu Praha-východ. Evě je blízká práce s lidmi a mzdové účetnictví má v krvi. Se svým týmem se proto stará o zpracování mezd všech našich klientů. Její klidná povaha z ní dělá skvělého partnera pro řešení jakýchkoliv záležitostí týkajících se zaměstnaneckých poměrů.

Nikola Havlíčková

Consultant

Nikola studovala na Vysoké škole ekonomie a managementu. Během studia začala působit jako HR specialista pro UGO trade s. r. o., které je dceřinou společností Kofola ČeskoSlovensko a. s. Postupně svou působnost rozšířila o mzdové účetnictví, kdy pomáhala hlavní mzdové účetní se zpracováním podkladů pro mzdy a výpočtem mezd. V Profidu aktuálně pracuje na větších zakázkách, kde zaštiťuje nejen mzdové účetnictví a personalistiku, ale aktivně se také věnuje nastavení procesů a jejich zefektivnění. Klienti i kolegové oceňují její přátelských přístup, preciznost a nasazení, se kterým se do jednotlivých úkolů vrhá.

Martina Vojáčková

Consultant

Martina má na starosti větší klienty, kdy na denní bázi komunikuje s týmem, průběžně řeší běžnou účetní agendu a zároveň skvěle zvládá ad hoc nestandardní úkoly. Má zkušenosti z trhu s nemovitostmi a má velký přesah do interních procesů firem.  

Hana Karbanová

Junior Consultant

Hanka po dokončení ekonomického lycea začala pracovat na pozici Office manager, kde postupně nabrala zkušenosti z HR a základů účetnictví. Finance ji oslovily, a proto v Profidu začala své znalosti prohlubovat a naplno se pustila do agendy finančního účetnictví. Důraz klade na zodpovědný time-management v kombinaci                s kvalitními výstupy, které vnímá jako zásadní pro efektivitu své práce. Zároveň vyniká zodpovědností, precizností a velmi klidným                 a proklientsky orientovaným zaměřením. 

Eliška Straková

Junior Consultant

Eliška s Profidem spolupracuje na částečný úvazek už delší dobu. Pomáhá zpracovávat jak podklady pro stálé klienty, tak v rámci kapacitní podpory i podklady kohokoliv z týmu. Všichni se těšíme, až Eliška dostuduje a stane se plnohodnotnou součástí naší firmy.

Vojtěch Pukanecz

Consultant

Vojta se věnuje zejména zpracování agendy našich větších klientů. Zkušenosti z Equa Bank mu pomáhají proklestit si cestičku i ve větších organizacích. Velmi vhodně doplňuje v tandemu Báru Šteglovou.

Aneta Bauerová

Consultant

Vystudovala obor Účetnictví a finanční řízení podniku na Jihočeské univerzitě a má pracovní zkušenosti v účetnictví a oboru insolvencí. V Profidu v tandemu s Markem Kubíčkem zajišťuje komunikaci a vedení účetnictví zejména větších výrobních a retailových klientů. Na zakázkách kombinuje analytické dovednosti s efektivní a zodpovědnou komunikací. Často pomáhá u našich klientů přímo v jejich interních týmech a přebírá organizaci back-office, aby byly procesy a výměna informací efektivní.