Moderní software - online finanční řízení

V případě, že máte již zaběhnutý softwarový program, rádi se k němu připojíme a budeme pracovat s doklady v něm s tím, že na začátku zakázky navrhneme možné optimalizační kroky, které mají vždy pouze formu doporučení.

Pokud ještě přemýšlíte, jak spolupráci nastavit, nebo vám váš stávající účetní program plně nevyhovuje, umíme nabídnout jednoduché řešení - nástroj ESO9. 


Naší partnerskou účetní softwarovou firmou je ESO9.

Nástroj ESO9 je schopen plně postihnout specifické potřeby společnosti a vytvořit tak naprosto individuální řešení s novými činnostmi, agendami a funkcionalitami.

Samotné implementaci předchází tzv. "Projekt zavedení", který řeší vlastní způsob implementace, popis jednotlivých kroků a úprav, a to až do definic vzhledu jednotlivých formulářů. "Projekt zavedení" je tak jedním z nejdůležitějších prvků v zavádění celého řešení podnikového informačního systému u zákazníka.

Součástí implementace ESO9 může být i úprava vzorů a typů užívaných dokladů, formulářů, rozsahu a způsobu vykonávaných činností, názvosloví datových položek atd., ale i změna designu systému z pohledu uživatele. 


Rádi vám odpovíme na případné dotazy.